Movies
Ratings
118
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
La Femme NikitaRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5