Titles you rated
BridgertonRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Dating Around Season 2Rated ★ 3.0
Dating AroundRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5