Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0