Titles you rated
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
John Dies at the EndRated ★ 2.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
Dear DolphinRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 5.0
My Brother TomRated ★ 4.0
Bright StarRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
A Happy EventRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0