Movies
Ratings
504
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5