Series
Ratings
210
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5