Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0