Movies
Ratings
377
The First Slam DunkRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0