Series
Ratings
24
Our BluesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0