Movies
Ratings
17
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0