Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 3.0
Elize Matsunaga: Once Upon a CrimeRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0
TrinketsRated ★ 4.5
The SocietyRated ★ 4.5