Titles you rated
 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
 12 Years a SlaveRated ★ 3.5 12 Years a SlaveRated ★ 3.5
 The Hurt LockerRated ★ 4.0 The Hurt LockerRated ★ 4.0
 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
 Railroad ManRated ★ 3.5 Railroad ManRated ★ 3.5
 Factory GirlRated ★ 3.5 Factory GirlRated ★ 3.5
 Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5 Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
 The Stepford WivesRated ★ 3.0 The Stepford WivesRated ★ 3.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
 Lost in TranslationRated ★ 3.5 Lost in TranslationRated ★ 3.5
 In Good CompanyRated ★ 3.0 In Good CompanyRated ★ 3.0
 Nine MonthsRated ★ 3.5 Nine MonthsRated ★ 3.5
 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0 Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
 Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5 Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
 CollateralRated ★ 3.5 CollateralRated ★ 3.5
 Knight and DayRated ★ 3.0 Knight and DayRated ★ 3.0
 ValkyrieRated ★ 3.5 ValkyrieRated ★ 3.5
 OblivionRated ★ 3.5 OblivionRated ★ 3.5
 Edge of TomorrowRated ★ 3.0 Edge of TomorrowRated ★ 3.0