Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0