Series
Ratings
12
Running ManRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0