Titles you rated
SpellboundRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.0