Movies
Ratings
107
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
9th CompanyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0