Movies
Ratings
432- WishRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 1.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 1.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0