Movies
Ratings
689
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0