Titles you rated
Kill la KillRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
DexterRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5- King and QueenRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.5