Titles you rated
Don't ClickRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0