Series
Ratings
15
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0