Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0