Titles you rated
Man on High HeelsRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0