Movies
Ratings
304
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5