Titles you rated
Sex EducationRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0