Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5