Series
Ratings
21
Snowy RoadRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- 한국기행 - 강으로부터, 여름Rated ★ 5.0