Movies
Ratings
135
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5