Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0