Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 0.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5