Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5