Series
Ratings
171
WestworldRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Hutos Mini MiniRated ★ 0.5
- 후토스 - 하늘을 나는 집Rated ★ 0.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 3.5
- Ben 10: Ultimate AlienRated ★ 5.0
- Ben 10: Alien ForceRated ★ 5.0
- Ben 10Rated ★ 5.0
- Ben 10: OmniverseRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5