Titles you rated
JumanjiRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5