Series
Ratings
26
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0