Series
Ratings
729- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Makubes no 23 jiRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 2.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0