Movies
Ratings
418
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5