Titles you rated
SabrinaRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Lake HouseRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.0
2046Rated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 5.0- Baby's Day OutRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 5.0