Movies
Ratings
28
Trivial MattersRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5