Movies
Ratings
89
AssassinationRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Keep the Lights OnRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5