Movies
Ratings
655
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5- Bitter ChestnutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0