Titles you rated
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5