Movies
Ratings
202
The Man from EarthRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0