Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
HappinessRated ★ 1.0
My NameRated ★ 2.0- RottenRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0