Movies
Ratings
305
The Devil's DealRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
HannaRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0