Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Shadows House Season 2Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 2.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Revue StarlightRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 2.0
CitrusRated ★ 2.0