Movies
Ratings
997
GervaiseRated ★ 4.5
Forbidden GamesRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Rules of the GameRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Birthday GirlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 4.5