Series
Ratings
282
How Do You Play?Rated ★ 2.0
Battle Game in 5 SecondsRated ★ 1.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 0.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 2.5- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 2.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 2.5
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 2.5
GeGeGe no KitaroRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 3.5
BeatlessRated ★ 4.0