Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5