Movies
Ratings
332
Basic InstinctRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
8MMRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0