Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0